II-ojo Tarptautinio Juozo Pakalnio konkurso planas

Muzikos idėjos

II TARPTAUTINIS JUOZO PAKALNIO VARDO ATLIKĖJŲ PUČIAMAISIAIS IR MUŠAMAISIAIS MUZIKOS INSTRUMENTAIS KONKURSAS
2018 m. spalio 26-31 d. TRIMITAS, KORNETAS, EUFONIJA, TŪBA,
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius

 

 

Preliminarus konkurso planas:

Spalio 26 d. 18:00 val. Konkurso atidarymo ceremonija, LMTA, Gedimino pr. 42 Vilnius, Didžioji salė

Spalio 27-28 d. Pirmas turas: Trimitas, Kornetas, Eufonija, Tūba

Spalio 28-29 d. Antras turas: Trimitas, Kornetas, Eufonija, Tūba

Spalio 30-31 d. Trečias turas ir apdovanojimų ceremonija: Trimitas, Kornetas, Eufonija, Tūba

 

Detalus planas:

Spalio 26 diena  18:00 valanda Konkurso atidarymo ceremonija, LMTA, Gedimino pr. 42 Vilnius, Didžioji salė

Konkurso dalyvių burtų traukimo ceremonija

Trimitai

Spalio 27 d.

I turas

9:30 Nr. 1

9:45 Nr. 2

10:00 Nr. 3

10:15 Nr. 4

10:30 Nr. 5

10:45 Nr. 6

11:15 Nr. 7

11:30 Nr. 8

11:45 Nr. 9

12:00 Nr. 10

12:15 Nr. 11

12:30 Nr. 12

12:45 Nr. 13

14:30 Nr. 14

14:45 Nr. 15

15:00 Nr. 16

15:15 Nr. 17

15:30 Nr. 18

15:45 Nr. 19

16:00 Nr. 20

16:30 Nr. 21

16:45 Nr. 22

17:00 Nr. 23

17:15 Nr. 24

17:30 Nr. 25

17:45 Nr. 26

20:30 Rezultatai

 

 

 

Tūbos

Spalio 27 d.

I turas

9:30 Nr. 1

9:45 Nr. 2

10:00 Nr. 3

10:15 Nr. 4

10:30 Nr. 5

10:45 Nr. 6

11:15 Nr. 7

11:30 Nr. 8

11:45 Nr. 9

12:00 Nr. 10

12:15 Nr. 11

12:30 Nr. 12

12:45 Nr. 13

14:00 Nr. 14

14:15 Nr. 15

14:30 Nr. 16

14:45 Nr. 17

Rezultatai 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 28 d.

Tūbos laisva diena

 

Eufonijos

Spalio 27 d.

I turas

15:15 Nr. 1

15:30 Nr. 2

15:45 Nr. 3

16:00 Nr. 4

16:15 Nr. 5

16:30 Nr. 6

17:00 Nr. 7

17:15 Nr. 8

17:30 Nr. 9

17:45 Nr. 10

Rezultatai 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Spalio 28 d.

Eufonijos laisva diena

 

Kornetas

Spalio 27 d.

I turas

18:30 Nr. 1

18:45 Nr. 2

19:00 Nr. 3

20:30 Rezultatai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 28 d.

16:00 Masterklasai Trimitams Kornetams

Spalio 29 d.

Trimitai II turas

10:30 Nr. 1

10:50 Nr. 2

11:10 Nr. 3

11:30 Nr. 4

11:50 Nr. 5

12:20 Nr. 6

12:40 Nr. 7

13:00 Nr. 8

13:20 Nr. 9

13:40 Nr. 10

14:00 Nr. 11

14:20 Nr. 12

14:40 Nr. 13

17:30 Rezultatai

 

 

Spalio 30 d. Repeticijos su orkestru o vakare 18:00 Steven Mead Rečitalis

 

Spalio 29 d.

Tūbos II turas

10:30 Nr. 1

10:50 Nr. 2

11:10 Nr. 3

11:30 Nr. 4

11:50 Nr. 5

12:20 Nr. 6

12:40 Nr. 7

13:00 Nr. 8

13:20 Nr. 9?

Rezultatai 20:30

 

 

 

 

 

 

Spalio 30 d. Repeticijos su orkestru o vakare 18:00 Steven Mead Rečitalis

 

Spalio 29 d.

Eufonijos II turas

16:30 Nr. 1

16:50 Nr. 2

17:10 Nr. 3

17:50 Nr. 4

18:10 Nr. 5

18:30 Nr. 6?

Rezultatai 20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 30 d. Repeticijos su orkestru o vakare 18:00 Steven Mead Rečitalis

 

Spalio 29 d.

Kornetai II turas

18:00 Nr. 1

18:20 Nr. 2

19:30 Rezultatai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 30 d. Repeticijos su orkestru o vakare 18:00 Steven Mead Rečitalis

 

Spalio 31 d. 11:00 Eufonijos Finalas

13:00 Tūbų Finalas

15:00 Apdovanojimai Eufonijos, Tūbos

15:30 Korneto Finalas

19:00 Trimito Finalas

21:00 Apdovanojimai Trimito, Korneto

Konkurso dalyviai:

Jonas  Heinzelmann                  Trumpet                       Germany / Vokietija

Dovas Lietuvninkas                   Trumpet                       Lithuania / Lietuva

Monika Holst-Olsen                  Trumpet                       Norway / Norvegija

Tabea Löbbecke                         Trumpet                       Germany / Vokietija

Nikolay Vinter                            Trumpet                       Russia / Rusija

Maxim  Ambartsumyan           Trumpet                       Russia / Rusija

Rybacou Veniamin                    Trumpet                       Belarus / Baltarusija

Mykolas Pozingis                       Trumpet                       Lithuania / Lietuva

Oles Burak                                  Trumpet                       Ukraine / Ukraina

Povilas Tiškus                            Trumpet                       Lithuania / Lietuva

Ivan Đuzel                                  Trumpet                       Croatia / Kroatija

Gatis Gorkusa                            Trumpet                       Latvia / Latvija

Nikolai Markov                         Trumpet                       Russia / Rusija

Augustinas Malikėnas             Trumpet                       Lithuania / Lietuva

Anton Odintcov                         Trumpet                       Russia / Rusija

Cornelia Wolf                            Trumpet                       Germany / Vokietija

Qijue Yang                                 Trumpet                       Germany / Vokietija

Kristijonas Sakalauskas          Trumpet                       Lithuania / Lietuva

Alexei Ivanov                            Trumpet                       Russia / Rusija

Terutaka Kozaki                       Trumpet                       France / Prancūzija

Moisenya  Ivan                         Trumpet                       Belarus / Baltarusija

Andrius Stankevičius              Trumpet                       Lithuania / Lietuva

Seyfettin Efe Unal                    Trumpet                       Turkey / Turkija

Vaclav  Naus                              Trumpet                       Czech Republic / Čekija

Denis Shvarts                            Trumpet                       Russia / Rusija

————————————————————————————

Indrė Jonaitytė                          Cornet                          Lietuva / Lithuania

Džiugita Bilevičiūtė                  Cornet                          Lietuva / Lithuania

Yen-Jung Chen                          Cornet                          Taiwan / Taivanas

————————————————————————————

Adam Bokaris                            Euphonium                  United Kingdom / Jungtinė Karalystė

Anthony Chesnay                      Euphonium                  France / Prancūzija

Danielius Daubaras                  Euphonium                  Lithuania / Lietuva

Povilas Jurkša                           Euphonium                  Lithuania / Lietuva

Kārlis Krapauskis                     Euphonium                  Latvia / Latvija

Pierre Cardenaud                     Euphonium                  France / Prancūzija

Robert Visser                            Euphonium                  Netherlands / Nyderlandai

Mindaugas Akelis                     Euphonium                  Lithuania / Lietuva

Jean-Loup Dartigues               Euphonium                  France / Prancūzija

Marina Boselli                           Euphonium                  Italy / Italija

Klemens Vetter                         Euphonium                  Germany / Vokietija

————————————————————————————

Péter Kánya                                     Tuba                            Germany / Vokietija

Aoi Koya                                           Tuba                            Portugal / Portugalija

Julie Frøystein                                Tuba                            Norway / Norvegija

Oskar Hermann                             Tuba                            Norway / Norvegija

Alfredo Viceiro Fernandez           Tuba                            Netherlands / Nyderlandai

Jesper Kramer-Johansen             Tuba                            Norway / Norvegija

Danielius Patrikas Kišūnas          Tuba                            Lithuania / Lietuva

Mikas Kurtinaitis                           Tuba                            Lithuania / Lietuva

Christian Halvorsen                      Tuba                            Norway / Norvegija

Fedor Shagov                                  Tuba                            Russia / Rusija

Mikkel Remme                               Tuba                            Norway / Norvegija

Giedrius Steponaitis                      Tuba                            Lithuania / Lietuva

Martínez Jara Néstor                    Tuba                            Spain / Ispanija

Bingcheng Xiang                            Tuba                            Finland / Suomija

José Miguel Batista Canada         Tuba                            Portugal / Portugalija

Sébastien Perez                               Tuba                            France / Prancūzija

————————————————————————————