Planas, tvarkaraščiai

Muzikos idėjos

Laureatų koncertas čia!!!

Muzikinė akvarelė 2020
VII Tarptautinis kamerinių ansamblų konkursas
youtube.com

Sveikiname laureatus!!!

 

Rezultatai VII Tarptautino kamerinių ansamblių konkurso „Muzikinė akvarelė-2020“:

 

Dalyvavo 73 ansambliai

Vertinimo sistema

Grand Prix – 98-100 balai

1 Place – 90-97 balai

2 Place – 82-89 balai

3 Place 74-81 balai

1 degree diploma 66-73 balai

2 degree diploma 58-65 balai

 

Junior

92 balai/points  1 vieta/place

Trio Liudvika Medeine Salters fleita/flute Adelija Popovaitė fleita/flute Agota Kuncaitė fortepijonas/piano Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla/ Vilnius Balys Dvarionas Music School Mokytojai/Teachers: Vilija Filmanavičienė, Linas Dužinskas

 

75 balai/points  3 vieta/place

„Duettino“ Urtė Švickutė išilginė fleita/recorder Margiris Juknevičius išilginė fleita/recorder Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija/ Klaipėda Eduardas Balsys Gymnasium of Arts Mokytoja/Teacher Laura Kasinskaitė

 

A1

93,5 balai/points  1 vieta/place

„Staccato“ Agota Riškevičiūtė fleita/flute Laurynas Beinaris obojus/oboe Valerija Leiputė fortepijonas/piano Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla/National Mikalojus Konstantinas Čiurlionis School of Arts Mokytojai/Teachers: Ula Čaplikaitė, Rimas Gerasimovas, Aidas Puodžiukas

 

90,5 balai/points  1 vieta/place

Duetas/Duet Fyodor Gromov obojus/oboe Uladzimir Ihnatovich fortepijonas/piano Respublikinė gimnazija-koledžas prie Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos/ Republican Gymnasium-college at the Belarussian State Academy of Music Mokytojas/Teacher Sergei Tumarkin

 

83 balai/points  2 vieta/place

„ArSon“ Sofia Kryat obojus/oboe Arseni Sutsko fortepijonas/piano Respublikinė gimnazija-koledžas prie Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos/ Republican Gymnasium-College at the Belarusian State Academy of Music Mokytojas/Teacher Sergei Tumarkin

 

79,5 balai/points  3 vieta/place

Duetas/Duet Domicelė Juškaitė obojus/oboe Vilius Krivelis fortepijonas/piano Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla/National Mikalojus Konstantinas Čiurlionis School of Arts Mokytojai/Teachers: Rimas Gerasimovas, Neringa Puišytė

 

79 balai/points  3 vieta/place

Kvartetas/Quartet Mija Guzelytė obojus/oboe Liepa Kučinskaitė smuikas/violin Liepa Razmutė violončelė/cello Urtė Čeponytė fortepijonas/piano Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija/ Kaunas Juozas Naujalis Music Gymnasium Mokytojai/Teachers: Kristina Budvitytė-Palej, Asta Krištaponienė, Akvilė Brazauskienė, Ieva Benetienė

 

A2

96 balai/points  1 vieta/place

„Clarinet Forte“ Amelija Lapinskaitė klarnetas/clarinet Kamilė Palekauskaitė fortepijonas/piano Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija/Kaunas Juozas Naujalis Music Gymnasium Mokytojai/Teachers: Vitalius Žemaitis, Birutė Kumpikienė

 

90 balai/points  1 vieta/place

Trio Daniil Zhogal obojus/oboe Ilya Parukau fagotas/bassoon Natasha Joy Harper fortepijonas/piano Respublikinė gimnazija-koledžas prie Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos/ Republican Gymnasium-college at the Belarussian State Academy of Music Mokytojas/Teacher Sergei Tumarkin

 

74 balai/points  3 vieta/place

Trio Unė Audickaitė klarnetas/clarinet Gabrielė Kanaporytė klarnetas/clarinet Dovydas Rimša fortepijonas/piano Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija/ Panevėžys Vytautas Mikalauskas Art Gymnasium Mokytojai/Teachers: Sigitas Jakštonis, Liudmila Golubeva

 

70 balai/points  Diplomas/Diploma

Duetas/ Duet Filip Kasmatskou obojus/ oboe Yaroslavl Konrchits fortepijonas/ piano Respublikinė gimnazija-koledžas prie Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos/ Republican Gymnasium – College at the Belarusian State Academy of Music Mokytojas/Teacher Sergei Tumarkin

 

A3

95 balai/points  1 vieta/place

„DuoAllegretto“ Martyna Mišeikytė trombonas/trombone Simona Šleiterytė fortepijonas/piano Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla/National Mikalojus Konstantinas Čiurlionis School of Arts Mokytojas/Teacher Gytis Cinauskas

 

91 balai/points  1 vieta/place

Trio Brigita Beinarytė fleita/flute Julius Maknickas violončelė/cello Elzė Lipnickaitė fortepijonas/piano Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla/National Mikalojus Konstantinas Čiurlionis School of Arts Mokytoja/Teacher Indrė Baikštytė

 

90,5 balai/points  1 vieta/place

„Trio Goya“ Adelė Mariniuk fleita/flute Ona Starikova obojus/oboe Greta Zamyckaja fortepijonas/piano Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla/National Mikalojus Konstantinas Čiurlionis School of Arts Mokytoja/Teacher Jonė Janiukštienė

 

A4

92,5 balai/points  1 vieta/place

„aMici“ Kotryna Anusevičiūtė fleita/flute Tadas Girčys obojus/oboe Erikas Šlakaitis klarnetas/clarinet Lukas Grinkas fagotas/bassoon Danielius Štrapenskas valtorna/french horn Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Docentas/ Associate Professor Julius Černius

 

90,5 balai/points  1 vieta/place

Fleitų kvartetas/ Flute quartet Saulina Nedzinskaitė fleita/flute Simona Žiliūtė fleita/flute Vaida Mikalajūnaitė fleita/flute Eglė Gudaitytė fleita/flute Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Lektorė/lecturer Ula Čaplikaitė

 

87,5 balai/points  2 vieta/place

„Treeds – three reeds“ Tadas Girčys obojus/oboe Erikas Šlakaitis klarnetas/clarinet Lukas Grinkas fagotas/bassoon Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Profesorius/ Professor Robertas Beinaris, docentai/Associate Professors: Julius Černius, Andrius Puplauskis

 

84,5 balai/points  2 vieta/place

Duetas/ Duet Aidas Vrubliauskas obojus/oboe Airinė Taučaitė fortepijonas/piano Lietuvos muzikos ir teatro akademija/ Lithuanian Academy of Music and Theatre Profesoriai/ Professors: Irena Uss-Armonienė, Robertas Beinaris

 

83 balai/points  2 vieta/place

Duetas/ Duet Eglė Gudaitytė fleita/flute Saulė Augustina Žostautaitė fortepijonas/piano Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Profesoriai/Professors: Irena Uss-Armonienė, Valentinas Gelgotas

 

76 balai/points  3 vieta/place

L A V A Augustė Janatjeva fleita/flute Agnė Ivanauskaitė obojus/oboe Anrytis Petkus klarnetas/clarinet Lukas Grinkas fagotas/bassoon Valentinas Drūlia valtorna/french horn Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuaniain Academy of Music and Theatre Profesorius/Professor Juozas Vytautas Rimas

 

B1

96 balai/points  1 vieta/place

Saksofonų trio/Saxophone trio Ulrika Atvare altinis saksofonas/alto saxophone Teisija Terēze Puncule altinis saksofonas/alto saxophone Rēzija Puškundze tenorinis saksofonas/tenor saxophone Rygos Jazepo Medinio muzikos mokykla/ Jazeps Medins Riga 1st music school Mokytoja/ Teacher Katrīna Kivleniece-Cābule

 

94 balai/points  1 vieta/place

Duetas/Duet Goda Berkmonaitė fleita/flute Ūla Geištoraitytė fortepijonas/piano Garliavos meno mokykla/Garliava Art School Mokytojos/Teachers: Birutė Berkmonienė, Gražina Regina Leckienė

 

85 balai/points  2 vieta/place

Klarnetų kvartetas/Clarinet quartet Filip Kopeć klarnetas/clarinet Michalina Kalinowska klarnetas/clarinet Julia Marciniak klarnetas/clarinet Blanka Bil klarnetas/clarinet Olecko I. J. Paderevskio muzikos mokykla/ Olecko I. J. Paderewski State I St. Music School Mokytoja/Teacher Weronika Kordowska

 

82 balai/points  2 vieta/place

Klarnetų duetas/Clarinet duet Michalina Kalinowska klarnetas/clarinet Blanka Bil klarnetas/clarinet Olecko I. J. Paderevskio muzikos mokykla/ Olecko I. J. Paderewski State I St. Music School Mokytoja/ Teacher Weronika Kordowska

 

78,5 balai/points  3 vieta/place

Trio Žanete Sīpola fleita/flute Elizabete Šaicāne saksofonas/saxophone Džonatans Džordžs Zēģelis fortepijonas/piano Rygos Jazepo Medinio muzikos mokykla/ Jazeps Medins Riga 1st music school Mokytojai/ Teachers: Inga Grīnvalde, Katrīna Kivleniece-Cābule, Antra Vīksne

 

75,5 balai/points  3 vieta/place

„Emīls un brāļi Švāni“ Gustavs Kristians Švāns trimitas/trumpet Olivers Tomass Švāns valtorna/french horn Emīls Tarasovs fortepijonas/piano Rygos Jazepo Medinio muzikos mokykla/ Jazeps Medins Riga 1st music school Mokytojas/Teacher Dainis Tarasovs

 

70,5 balai/points  Diplomas/Diploma

„Mėta & Monika duo“ Mėta Liepa Kvedaravičiūtė fleita/flute Monika Šimelevičiūtė fortepijonas/piano Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla/Vilnius Karoliniškės Music School Mokytojos/Teachers: Julita Puidokė, Aurelija Seliavienė

 

70 balai/points  Diplomas/Diploma

Duetas/Duet Birutė Venslavičiūtė fleita/flute Isabella El Ayoubi fortepijonas/piano Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla/ Vilnius Balys Dvarionas Music School Mokytojos/Teachers: Vilija Filmanavičienė, Izolda Imbrasienė

 

70 balai/points  Diplomas/Diploma

Kvartetas/Quartet Žaka Georgs Garančs fortepijonas/piano Emīlija Karale fleita/flute Estere Rūrāne smuikas/violin Adele Šakauska violončelė/cello Rygos Jazepo Medinio muzikos mokykla/Jazeps Medins Riga 1st music school Mokytojos/Teachers: Inga Grīnvalde, Ingrīda Vecumniece

 

67 balai/points  Diplomas/Diploma

„Elena ir Osvaldas“ Elena Jonkutė fleita/flute Osvaldas Marcinkevičius obojus/oboe Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla/ Vilnius Karoliniškės Music School Mokytojai/ Teachers: Julita Puidokė, Viktor Palej

 

B2

97 balai/points  1 vieta/place

Duetas/Duet Mantas Berkmonas fleita/flute Lukass Goss fortepijonas/piano Garliavos meno mokykla/Garliava Art School Mokytojos/Teachers: Birutė Berkmonienė, Gražina Regina Leckienė

 

93 balai/points  1 vieta/place

Fleitų kvartetas/Flute quartet Rūta Marija Rāzna fleita/flute Aleksandra Stankeviča fleita/flute Katrīna Sizasa fleita/flute Liliāna Krole fleita/flute Rygos Jazepo Medinio muzikos mokykla/Jazeps Medins Riga 1st music school Mokytoja/Teacher Inga Grīnvalde

 

85 balai/points  2 vieta/place

Trio Agnietė Kaciucevičiūtė fleita/flute Rebeka Masandavičiūtė violončelė/cello Rūta Masandavičiūtė fortepijonas/piano Kėdainių muzikos mokykla/Kėdainiai Music School Mokytojos/Teachers: Julija Maksimec, Zita Smikienė, Olga Lukšienė

 

83 balai/points  2 vieta/place

„Pasiklydę muzikoje“ Kristupas Černeckis saksofonas/saxophone Povilas Norkūnas fortepijonas/piano Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla/ Vilnius Balys Dvarionas Music School Mokytojai/Teachers: Regina Jurkonienė, Albinas Guželis

 

80 balai/points  3 vieta/place

Duetas/ Duet Dominykas Zubrys trombonas/trombone Karol Leščinski fortepijonas/piano Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla/ Vilnius B. Dvarionas Music School Mokytojai/Teachers: Algirdas Šuminas, Alicija Tryk

 

79 balai/points  3 vieta/place

LŠ&KB Livijus Šulčys obojus/oboe Kristijonas Bernatonis fortepijonas/piano Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla /Vilnius Balys Dvarionas Music School Mokytojai/Teachers: Robertas Beinaris, Regina Jurkonienė

 

78 balai/points  3 vieta/place

Trio Viltė Andriukaitytė fl eita/fl ute Meda Vitkauskaitė fl eita/fl ute Viltė Kuliešiūtė fortepijonas/piano Kauno r. Garliavos meno mokykla/Kaunas Garliava Art School Mokytojos/Teachers: Birutė Berkmonienė, Janina Urbonavičienė

 

77 balai/points  3 vieta/place

„Fusion duo“ Elžbieta Ambrazaitė fl eita/fl ute Dorotėja Užpelkytė akordeonas/accordion Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla/Vilnius Karoliniškės Music School Mokytojos/ Teachers: Julita Puidokė, Agnė Dūkštaitė

 

74 balai/points  3 vieta/place

Kvartetas/Quartet Barbara Kowalska fleita/flute Natalia Styrczula fleita/flute Maja Wyraz violončelė/cello Kalina Kalińska fortepijonas/piano Zakopanės valstybinė meno mokykla/Zakopane State Art Schools Mokytojas/ Teacher Jan Siaśkiewicz

 

70 balai/points  Diplomas/Diploma

„Flutes and piano“ Beatrise Helmane fl eita/fl ute Elizabete Helmane fl eita/fl ute Emīlija Vandere fortepijonas/piano Marupes muzikos ir meno mokykla/Marupes Music and Art school Mokytoja/Teacher Inga Grīnvalde

B3

84 balai/points  2 vieta/place

„Draugystė“ Daumantas Markovskis saksofonas/saxophone Dominyka Petruškaitė fortepijonas/piano Rudaminos meno mokykla/Rudamina Art School Mokytojai/Teachers: Kęstutis Kuncė, Jolanta Grabštunovičienė

 

82 balai/points  2 vieta/place

Trio Kamilė Zinkevičiūtė fleita/flute Beata Gavronskaja smuikas/violin Agnė Palčikevičiūtė fortepijonas/piano Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla/Vilnius Karoliniškės Music School Mokytojai/Teachers: Viktorija Zabrodaitė, Raimundas Neverovas, Indrė Medelinskienė

 

79 balai/points  3 vieta/place

Trio Andrius Juozapavičius fleita/flute Flora Kemundrytė smuikas/violin Paulius Buidovas fortepijonas/piano Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla/ Rokiškis Rudolfas Lymanas Music School Mokytojai/Teachers: Vita Banėnienė, Laima Plepienė, Audronė Kralikienė

 

75 balai/points  3 vieta/place

Kornetų kvartetas/ Cornet quartet Kęsmina Kendarytė kornetas/cornet Deimantas Urbonas kornetas/cornet Vanesa Krisiūnaitė kornetas/cornet Lorensas Krisiūnas kornetas/cornet Panevėžio r. Paįstrio kultūros centras, Šilagalio kultūros centras/ Panevėžys District Paįstrio Cultural Center, Šilagalio Cultural Center Mokytojai/Teachers: Andrius Gudas, Amanda Vapsvaitė

 

70 balai/points  Diplomas/Diploma

Duetas/Duet Herkus Gedmantas trimitas/trumpet Lukas Eigėlis fortepijonas/piano Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla/Vilnius Music School „Ažuoliukas“ Mokytojai/Teachers: Arvydas Barzinskas, Margarita Bilkienė

 

64 balai/points  Diplomas2/Diploma2

„KMKB“ Kamilė Adomaitytė kornetas/cornet Kamilė Kronytė fliugelhornas/flugelhorn Brigita Kronytė althornas/althorn Tadas Laurikietis tūba/tuba Šilagalio kultūros centras/Šilagalio Cultural Center Mokytoja/Teacher Amanda Vapsvaitė

 

B4

94 balai/points  1 vieta/place

Saksofonų kvartetas/Saxophone quartet Urtė Raišelytė sopraninis saksofonas/soprano saxophone Adrius Dolmantas altinis saksofonas/alto saxophone Rugilė Steponėnaitė tenorinis saksofonas/tenor saxophone Visvaldas Jonušas baritoninis saksofonas/baritone saxophone Anykščių muzikos mokykla/Anykščiai Music School Mokytojas/Teacher Visvaldas Jonušas

 

A5

96,5 balai/points  1 vieta/place

„Laikas“ Laima Švabauskaitė fleita/flute Agnė Ivanauskaitė obojus/oboe Edvardas Kuleševičius klarnetas/clarinet Darius Stoskeliūnas fagotas/bassoon Karolina Janulevičiūtė valtorna/french horn Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Profesorius/Professor dr. Robertas Beinaris

 

87 balai/points  2 vieta/place

Trio Caroline Savickienė obojus/oboe Ignas Daniulis klarnetas/clarinet Maria Mirovska fortepijonas/piano Danijos Karališkoji muzikos akademija ir Lietuvos muzikos ir teatro akademija/ The Royal Danish Academy of Music and Lithuanian Academy of Music and Theatre Profesorius/Professor Max Artved, lectorius/ lecturer Rimvydas Savickas

 

87 balai/points  2 vieta/place

Duetas/Duet Agnė Ivanauskaitė obojus/oboe Paula Bagotyriūtė fortepijonas/piano Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Docentė/Associate Professor dr. Indrė Baikštytė

 

86 balai/points  2 vieta/place

Obojų trio/Oboe trio Agnė Ivanauskaitė obojus/oboe Tadas Girčys obojus/oboe Giedrius Malikėnas anglų ragas/english horn Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Docentas/ Associate Professor Eugenijus Paškevičius

 

86 balai/points  2 vieta/place

Trimitų kvintetas/Trumpet quintet Povilas Tiškus trimitas/trumpet Povilas Stonkus trimitas/trumpet Vilius Laureckis trimitas/trumpet Gytis Vaitiekūnas trimitas/trumpet Vytenis Balevičius trimitas/trumpet Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Dėstytojas/Assistent Linas Rupšlaukis

 

79 balai/points  3 vieta/place

Saksofonų kvartetas/ Saxophone quartet Evald Masalski sopraninis saksofonas/soprano saxophone Davit Avetisyan altinis saksofonas/alto saxophone Skirmantas Kaziulis tenorinis saksofonas/tenor saxophone Visvaldas Jonušas baritoninis saksofonas/baritone saxophone Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Dėstytojas/ Assistent Robertas Katinskas

 

79 balai/points  3 vieta/place

„Trio Insolito“ Katarzyna Mrozek obojus/oboe Krystyna Milaniak fagotas/bassoon Aleksandra Zagórska fortepijonas/piano Krokuvos muzikos akademija/ Academy of Music Cracow Profesoriai/Professors: Renata Orzechowska, Paweł Solecki

 

77,5 balai/points  3 vieta/place

Kornetų kvartetas/Cornet quartet Amanda Vapsvaitė kornetas/cornet Indrė Jonaitytė kornetas/cornet Džiugita Bilevičiūtė kornetas/cornet Kristijonas Sakalauskas kornetas/cornet Lietuvos muzikos ir teatro akademija/Lithuanian Academy of Music and Theatre Dėstytojas/Assistent Linas Rupšlaukis

 

 

Visi ansambliai bus apdovanoti padėkos raštais, diplomais ar laureatų diplomais ir įvairiais prizais. Taip pat bus apdovanoti padėkos raštais ansamblių mokytojai/dėstytojai. Visus diplomus ir prizus išsiųsime Jums paštu. Prašau nurodyti gyvenamosios vietos tikslų adresą su pašto kodu kur bendrai visiems ansamblio nariams atsiųsti prizus. Kiekvienam ansambliui prizus išsiųsime bendrai vienu nurodytu adresu :)

 

Kuo šilčiausi linkėjimai!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII Tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas

VII International competition of chamber ensembles

Muzikinė akvarelė-2020

Musical aquarelle-2020

 

Anykščių muzikos mokykla, Biliūno g. 21, Anykščiai

 

KONKURSO TVARKARAŠTIS

THE SCHEDULE OF THE COMPETITION

 

Kovo 12 d. / 12 March

11.00-15:00 val. dalyvių registracija / registration of participants

11.00-14.30 val. repeticijos salėje: Junior, I, II, III, IV grupės A kategorija / Rehearsals: Group Junior, I, II, III, IV Level A

14.30 val. Konkursas: Junior, I, II grupės A kategorija / competition: Group Junior, I, II Level A

17.00 val. Konkursas: III, IV grupės A kategorija / competition: Group III, IV Level A

21.00 val. rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai / results and  awards

 

Kovo 13 d. / 13 March

9.00-15:00 val. dalyvių registracija I, II, III, V grupės B kategorija / Participants registration: Group I, II, III, V, Level B

9.00-11.00 val. repeticijos salėje: I,II grupės  B kategorija / Rehearsals: Group I,II Level B

11.00 val. Konkursas: I,II grupė B kategorija / Competition: Group I,II Level B

13:30-14:30 val. repeticijos salėje: III grupė  B kategorija / Rehearsals: Group III Level B

14.30-15:30 val. repeticijos salėje: V grupė / Rehearsals: Group V

15:30 val.  Konkursas: III grupė B kategorija / Competition: Group III Level B

17:30 val.  Konkursas: V grupė  / Competition: Group V

21.00 val. rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai / results and  awards

 

 

Kovo 14 d. / 14 March

12:30 val. Koncertas / Concert

Iškilmingas koncertas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai /

Gala concert on the occasion of Lithuanian independence day

Konkurso finalas ir laureatų koncertas / final of the competition and concert of the winners

Groja visų grupių pirmos vietos laimėtojai, kovojantys dėl GRAND PRIX /

Performance of the first places winners of all groups competiting for the GRAND PRIX

14.30 val. rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai / Results – Awards

15.00-16:00 val. Šventė / holiday

 

Konkurso ansamblių pasirodymo laikai:

Akvarele dalyviai 2020

Repeticijų laikai:

Repeticijų laikai

 

HOTEL:

https://www.nykscionamai.lt/

https://www.infoanyksciai.lt/apgyvendinimas/viesbutis-puntukas/